Hakkımızda 

1995 Yılından gelen işletme ve üretim tecrübelerimiz, 2009 yılında Unuvar tekstil olarak tekstil sektöründe faaliyetlerimizi sürdürmekte, tecrübe ve kalitemizi her geçen gün daha da ileri taşımaktayız.

1600m² kapalı alanı ve 150’ye yakın personeli ve aylık 60.000 adeti aşan üretim kapasitesi ile Simonetta, Balmain, Fay, Eisenkids, Eisenherz, Magasin Du Nord, Next, Ted Baker, Sea Ranch, Maliparmi gibi sektöründe lider firmalara fason üretim gerçekleştiren firmamız, ihracat alanında başta İtalya ve Danimarka olmak üzere yeni atılımlarda bulunmaktadır.

Yurtdışındaki başlıca müşterileri Simonetta, Balmain, Fay, Eisenkids, Eisenherz, Magasin Du Nord, Next, Ted Baker, Sea Ranch, Maliparmi olan Unuvar tekstil, üretim kalitesi ve ürün kriterleri olarak dünya standartlarını taban kabul etmekte, bu standartları sürekli yükseltmek amacı ile sektörün sınırlarını zorlamaya devam etmektedir.

10 Yıldır İzmir de MTK sitesinde varlığını sürdüren firmamız, SEDEX ve Global Organic Textile Standard (GOTS) gibi önemli sertifikalarıyla üretimini %20 Çocuk,  %20 erkek ve %60 Bayan örme grubunda üretimini sürdürmektedir.